LİDEROĞLU BANT KONVEYÖR KAUÇUK HAYVANCILIK VE MADENCİLİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

1978 Yılında ticari hayata adım atan LİDEROĞLU gecen süre içerisinde kendini sürekli yenilemiş ve ürün yelpazesini genişletmiştir.

Alanında uzman bi kodro ile titiz çalışmalar sonucunda sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, satış ve pazarlamasıyla kalmayıp daimi memnuniyetiniz için satış sonrası verdiği hizmet ve destekle adından söz ettirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.Avrupa standartlarının üzerinde üretim yapan LİDEROĞLU Yurtdışı talepleriyle de kalitesinden söz ettirmektedir.

Sürekli gelişme ve başarıyı hedefleyen bir takım ruhu ile sektörde gelişen teknoloji paralelinde kaliteli ve kusursuz bir hizmet anlayışını ilke edinen LİDEROĞLU müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşlerle kısa bir zamanda performansını artırarak ülke capında bir marka olmuştur. Temel prensibi müşteri memnuniyeti olan LİDEROĞLU emeğini ve alın terini doğru sonuçlara ulaştırmak için sürekli çalışarak sektörün tüm sorunlarına çözümler getirmek için çalışmaktadır. Profesyonel bir ekiple yerinde montaj ve ekleme çalısması yapabilen ve çağın gereksinimi olan teknolojik gelişmeleri takip eden LİDEROĞLU dün olduğu gibi yarında hep en iyisi olmak için çalışmalarına sürekli olarak devam edecektir.

SAYGILARIMIZLA

LİDEROĞLU BANT KONVEYÖR KAUÇUK HAYVANCILIK VE MADENCİLİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.