LİDEROĞLU

hakkımızda

1978 yılında ticari hayata adım atan LİDEROĞLU BANT KONVEYÖR KAUÇUK HAYVANCILIK VE MADENCİLİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ., sektörde geçen süre içerisinde kendini sürekli yenilemiş ve geniş bir ürün yelpazesi oluşturarak sağlam bir konuma gelmiştir. Deneyimli ve uzman bir kadro ile iş dünyasındaki hızlı değişimlere öncülük ediyoruz.

Vizyonumuz

LİDEROĞLU, Avrupa standartlarının üzerinde bir üretim kalitesiyle sektör lideri olma vizyonuyla ilerlemektedir. Sadece iç pazarda değil, aynı zamanda yurtdışındaki talepleri karşılayarak global bir marka olma hedefimizi sürdürmekteyiz. Kalite ve yenilik odaklı vizyonumuz, müşterilerimize en üst düzeyde değer sunma amacını taşımaktadır.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla, LİDEROĞLU sadece ürün satışıyla değil, aynı zamanda satış sonrası destek ve hizmetleriyle de öne çıkmaktadır. Uzman ekibimiz, titiz çalışmalarıyla müşteri memnuniyetini sürekli kılmak adına çabalarken, sektördeki en son gelişmeleri takip ederek müşterilerimize en iyi hizmeti sunma gayretindedir.

LİDEROĞLU SERTİFİKALARI

Mesaj Gönder
Lideroğlu Destek Ekibi
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?